צרו קשר
ּ

התקנת ספרינקלרים

התקנת ספרינקלרים תתבצע על ידי המומחים. כמו כן, את הספרינקלרים יש להתקין במגוון מקומות כדוגמת חניונים תת-קרקעיים, מבנים ציבוריים וכן הלאה. מעוניינים גם אתם לעמוד בתקנות החוק ולהתקין ספרינקלרים? בשלב זה, יש לפנות אל חברת ל.ש.ם מערכות. חברה מובילה זו מתמחה בהתקנה ותיקון מערכות אינסטלציה, מערכות ביוב וכן הלאה. כמו כן, חברה זו מתקינה מערכות כיבוי אש ומערכות חימום רצפתי. שירות מתקדם ואיכותי זה מתבצע בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית.

 

התקנת ספרינקלרים : לבצע את המשימה כהלכה

כדי לשמור על רמת בטיחות גבוהה היכן שלא נלך, נקבעו מספר תקנות וחוקים לשם כך. תקן 1569, למשל, קובע כי יש להתקין ספרינקלרים בחללים שונים כדוגמת מרחבים מוגנים, מבני תעשייה, חדרי גז, משרדים וכן הלאה. כמו כן, כדי לוודא כי עבודת ההתקנה מתבצעת היטב, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים; מומחים אשר יבצעו את העבודה בהתאם לדרישות של שירותי כבאות אש ושל מכון התקנים הישראלי.

חשיבותו של הספרינקלר היא רבה. שכן באמצעותו ניתן לכבות שריפות ביעילות רבה כמו גם למנוע את התפשטותן. מעבר לכך, נדגיש כי המנגנון של הספרינקלר הינו אוטומטי ומבוסס על השינויים המתבצעים בטמפרטורת החדר. אין ספק, לפתרון זה יתרונות רבים.

בבואכם להתעניין בהתקנת פתרון זה, יש לשים לב למספר היבטים מרכזיים. כמו מה למשל? יש לפנות אל חברה מוסמכת המחזיקה בספרינקלרים המקצועיים ביותר. כמו כן, יש לוודא כי ציוד זה עומד בדרישות מכון התקנים ובמדדי התקינה בארץ. מעבר לכך, יש לבצע את מלאכת ההתקנה היטב – תוך בירור גובה התשלום עבור ביצוע המשימה.

 

התקנת ספרינקלרים – בטיחות מעל הכל

תחום בטיחות האש הינו מכריע ויש להקפיד לפעול בהתאם לנהלים. כדי שתוכלו גם אתם להקפיד על כך, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ל.ש.ם מערכות – ולבקש כי יתקינו ספרינקלרים. חברה זו, הפועלת למעלה מ-15 שנה, מציעה שירותי מקצועי ואמין – בהתאם לדרישות הלקוח.

התקנת ספרינקלרים

התקנתה של מערכת ספרינקלרים תתבצע לפי התקנים שנקבעו בארץ. כך, תוכלו לקבל מענה ראשוני במקרה של שריפה ולצמצם דליקות. אין ספק, מדובר במערכת הגנה מרשימה שאיננה דורשת התערבות אנושית כלל. כדי לקבל פרטים נוספים על כך, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ל.ש.ם מערכות. חברה זו, הפועלת למעלה מ-15 שנה, מציעה שירותים מתקדמים בתחום מערכות האינסטלציה, עבודות הביוב, מערכות כיבוי אש ומערכות ציוד וחימום רצפתי. מדובר במענה איכותי אותו החברה מספקת ברמת זמינות גבוהה ובפריסה ארצית.

 

מערכת ספרינקלרים: לבצע את משימת ההתקנה היטב

משרדים, מפעלים ומקומות עבודה נוספים מקפידים על הוראות בטיחות האש – ופועלים בהתאם לתקנות שנקבעו בארץ. חלק בלתי נפרד מכך כולל את התקנתה של מערכת ספרינקלרים. מטרתה של מערכת זו היא לגלות עשן ולהתיז עליו מים – ובהתאם לכיוון של העשן. אמנם אין זה תחליף לשירותיהם של הכבאים, אך מדובר בפתרון ראשוני משמעותי אשר יש ביכולתו לסייע רבות ולצמצם נזקים.

ניתן להתקין את הספרינקלרים בתוך מערכות גילוי עשן, מערכות אבטחה ומיגון וכן הלאה. כמו כן, רצוי לוודא כי מלאכת ההתקנה תתבצע היטב ולפי הדרישות השונות. כך, תוכלו גם אתם ליהנות מיתרונותיו של פתרון זה. בבואכם לחפש אחר החברה המתאימה, יש לברר כי היא מחזיקה הניסיון הדרוש, עובדיה בקיאים בנהלים ובתקנות – וכי הם משתמשים בציוד ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר. רק כך תבטיחו תוצאה טובה ושמירה על בטיחות אש.

 

מערכת ספרינקלרים – להסתייע בפתרונות המתקדמים ביותר

יתרונותיה של מערכת הספרינקלרים הם רבים. החל מדיכוי יעיל וזריז של השריפה, מוכנות לפעולה בכל שלב, מענה נקודתי או רחב היקף וכן הלאה – מדובר בפתרון שיסייע לכם ולביטחונכם האישי. כדי להתחיל בעבודת ההתקנה, יש ליצור קשר עם חברת ל.ש.ם מערכות. צוות עובדי החברה מציעים שירות מקצועי, אמין וחסר פשרות. כמו כן, ניתן לבקש מחברה זו ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ